
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Termination | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 6 |
| Resistance | 15 Ω |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| Thickness | 0.9 mm |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Contact Plating | Gold |
| Frequency | 340 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Bandwidth | 300 MHz |
| Lifecycle Status | Active |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.65 V |
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Bits | 1 |
| Turn-On Delay Time | 5.7 ns |
| Turn-Off Delay Time | 3.8 ns |
| Operating Supply Current | 1 µA |
| Propagation Delay | 2 ns |
| Max Supply Current | 10 µA |
| High Level Output Current | 128 mA |
| Low Level Output Current | 128 mA |
| Number of Inputs | 2 |
| Supply Type | Single |
| Throw Configuration | SPDT |
| Number of Outputs | 1 |
| Nominal Supply Current | 1 µA |
| Drain to Source Resistance | 11 Ω |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Logic Family | |
| Configuration | 1 x SPDT |
| On Resistance (RON) | 15 Ω |
Stock: 116406
Distributors
pcbx
Unit Price$0.08180
Ext.Price$0.08180
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08180 | $0.08180 |
| 10 | $0.04090 | $0.40900 |
| 50 | $0.03667 | $1.83350 |
| 100 | $0.03288 | $3.28800 |
| 500 | $0.02936 | $14.68000 |
| 1000 | $0.02622 | $26.22000 |
| 3000 | $0.02342 | $70.26000 |
| 5000 | $0.02136 | $106.80000 |
